Aime van Belleghem - Pater Pio

Aime van Belleghem - Pater Pio kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  CLeon

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Aime van Belleghem (1922-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
Lijst64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Portret blijkt van een pater te zijn, Pater Pio.Brugge.

Goed

Aime van Belleghem (1922-1996)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  CLeon

Lid sinds 2019
0 verkochte items
44 cm
64 cm
40 cm
60 cm

Starttijd:16-05-2019 om 12:33
Eindtijd:30-05-2019 om 22:55
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieOOSTENDE, België
VerzendingGratis