Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde kleurenlitho op handgeschept Rives papier.
Kunstenaar: Alain Renoux (1944, Frankrijk)
Titel: Printemps
Techniek: Lithografie op handgeschept BFK Rives
Afmetingen: Blad: 76 x 56 cm, Compositie:63,0 x 47,5 cm
Oplage: 175 + CLXXV
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17