Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd - Verkocht

Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Grafiek (handgesigneerd)

Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Alain Renoux - " Printemps " - Kleuren litho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde kleurenlitho op handgeschept Rives papier.

Kunstenaar: Alain Renoux (1944, Frankrijk)

Titel: Printemps

Techniek: Lithografie op handgeschept BFK Rives

Afmetingen: Blad: 76 x 56 cm, Compositie:63,0 x 47,5 cm

Oplage: 175 + CLXXV

Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd in potlood

Conditie: Goed

Nederland = €10

België en Duitsland = €17

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artem_Arti
53 verkochte items

Starttijd15-12-2014 om 16:20
Eindtijd25-12-2014 om 16:20
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken