14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 22 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
De ets is in goede staat. Afbeeldingsmaat 19.5 x 17.5 cm.
Los blad ca 22x30 cm, lichte verkleuring. Gedrukt rond 1900 bij Ch.Wittmann.
Verzending brievenbuspakje 6.00
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede gebruikte staat, lichte verkleuring, 2 plakrestjes achterzijde. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 24-1-2019 om 22:21 |
Eindtijd | 4-2-2019 om 22:03 |