Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 - Verkocht

Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!Albert Besnard - ets - le Turban (naakt met gevederde tulband) ca. 1900 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1323 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
  • Albert Besnard (1849-1934)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

De ets is in goede staat. Afbeeldingsmaat 19.5 x 17.5 cm.

Los blad ca 22x30 cm, lichte verkleuring. Gedrukt rond 1900 bij Ch.Wittmann.

Verzending brievenbuspakje 6.00

In goede gebruikte staat, lichte verkleuring, 2 plakrestjes achterzijde.

Albert Besnard (1849-1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1323 verkochte items
30 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:24-01-2019 om 22:21
Eindtijd:04-02-2019 om 22:03
Pygmalion
01 feb. / 11:56
€ 75