Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!Albert Blitz - Olieverf op doek, 1 van 2 schilderijen met honden - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Albert Blitz (1938)
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen140 cm x 200 cm (h x b)
Lijst141.5 cm x 201.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wat licht oppervlaktevuil. Van de lijst is een stuk afgebroken in de hoek rechtsonder, bij het signatuur.

Albert Blitz (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
201.5 cm
141.5 cm
200 cm
140 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2021 om 15:14
Eindtijd:10-10-2021 om 20:25
Letrom
10 okt. / 20:15
€ 350