Albert Girós - Litho - Verkocht

Albert Girós - Litho kopen? Bied vanaf 25!
  • Albert Giros (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Albert Giros

Litho op zwaar hand geschept papier 1997

Afm.: 14 x 14 cm.

Oplage: P/A (Artist Proof)

Hand gesigneerd en genummerd

Dit werk wordt gratis verzonden

Albert Giros (1954)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-08-2016 om 17:46
Eindtijd:31-08-2016 om 17:46
martin1083
24 aug. / 23:12
€ 25