Albert Giros - Albert Girós - Litho - Verkocht

Albert Girós - Litho kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Albert Giros (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Albert Giros

Litho op zwaar hand geschept papier 1997

Afm.: 14 x 14 cm.

Oplage: P/A (Artist Proof)

Hand gesigneerd en genummerd

Dit werk wordt gratis verzonden

Albert Giros (1954)

Spaans Spaans

Geplaatst door  ArtAtelier
125 verkochte items