Arie-Kees van Noort - Strandgezicht (Haagse School)
Evert Moll - Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst
Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Zonder lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Afmetingen board: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 7-2-2017 om 23:22 |
Eindtijd | 16-2-2017 om 23:22 |