Albert Van Hecke - Morgend Stemming - Verkocht

Albert Van Hecke - Morgend Stemming kopen? Bied vanaf 100!

Albert Van Hecke - Morgend Stemming kopen? Bied vanaf 100!Albert Van Hecke - Morgend Stemming kopen? Bied vanaf 100!Albert Van Hecke - Morgend Stemming kopen? Bied vanaf 100!
  • Albert Van Hecke (1909-1993)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1945
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi landschap in zachte tonen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schiplaken, België

Albert Van Hecke (1909-1993)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  cslaets
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
70 cm
70 cm
60 cm