Alessi - Fratelli Campana voor Alessi-Blow up fruitschaal

Alessi - Fratelli Campana voor Alessi-Blow up fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!

Design

Verkoopprijs: € 20,00

Alessi - Fratelli Campana voor Alessi-Blow up fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Alessi - Fratelli Campana voor Alessi-Blow up fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Alessi - Fratelli Campana voor Alessi-Blow up fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!Alessi - Fratelli Campana voor Alessi-Blow up fruitschaal kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  juud64
FA. (2)

Lid sinds 2017
37 verkochte items
  • Alessi (1921)
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen10 cm x 34 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Alessi Blow Up fruitschaal laag. Design van Fratelli Campana, gemaakt van hoogglans staal.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:01-07-2019 om 09:18
Eindtijd:09-07-2019 om 19:55

Biedingen (1):

bobolin
5 jul. / 18:50
€ 20