Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970

Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!
Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage1.500
Alexander Calder
Omslag original Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970
Litho Omslag speciaal voor Katalog door Alexander Calder vervaardigd.
afmetingen omslag 32 x 47 cm
in de druk gemonografeerd met CA
oplage 1.500
in goede staat
zonder lijst
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Alexander Calder (1898-1976)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  bone
896 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
47 cm
32 cm
Starttijd8-3-2024 om 14:19
Eindtijd13-3-2024 om 19:49
Openingsbod € 119
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland