Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem - Verkocht

Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem kopen? Bied vanaf 450!Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem kopen? Bied vanaf 450!Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem kopen? Bied vanaf 450!Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem kopen? Bied vanaf 450!Alexander van Noort - Schilderij stadsgezicht Haarlem kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Nathalini

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Alexander van Noort (1953)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig groot werk van een beroemde kunstenaar. Het werk is  gemaakt in Haarlem.De conditie is goed alleen de lijst heeft lichte beschadigingen.

De lijst heeft wat beschadigingen. Het werk is zeer goed te noemen.

Alexander van Noort (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Nathalini

Lid sinds 2019
1 verkochte items
73 cm
93 cm
70 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:27-02-2019 om 09:32
Eindtijd:28-03-2019 om 16:29
TonyT
28 mrt. / 13:06
€ 450