Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Paneel zo goed als nieuw. Lijst is eenvoudig | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Ruinen, Nederland |
Starttijd | 30-3-2022 om 20:47 |
Eindtijd | 6-4-2022 om 22:59 |