Alfons Waterschoot - Begijn - Verkocht

Alfons Waterschoot - Begijn kopen? Bied vanaf 250!

Alfons Waterschoot - Begijn kopen? Bied vanaf 250!Alfons Waterschoot - Begijn kopen? Bied vanaf 250!Alfons Waterschoot - Begijn kopen? Bied vanaf 250!Alfons Waterschoot - Begijn kopen? Bied vanaf 250!
  • Alfons Waterschoot (1931-2008)
Type kunstwerkSchilderij
StijlRealistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen84 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst104 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kantklossende begijn
Vrij uniek, omdat Waterloos enkel schilderde wat in  levende lijve voor hem zat/ stond.
Hij kreeg toestemming om de kantklossende begijn  in het begijnhof van Turnhout te schilderen, op voorwaarde dat hij haar gezicht niet  toonde.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mol, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 12,45

Alfons Waterschoot (1931-2008)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MarjaSw
Lid sinds 2023
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
120 cm
104 cm
100 cm
84 cm

ObjectlocatieMol,  België
Starttijd9-2-2024 om 17:46
Eindtijd23-2-2024 om 22:05
Biedingen (20)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken