Alfred Bastien - Slag om de IJzer

Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!
Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!Alfred Bastien - Slag om de IJzer kopen? Bied vanaf 100!
  • Alfred Bastien (1873-1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1921
Techniek Gouache
Stijl Klassiek
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 3.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dat is een origineel reproductie van de slag om de IJzer 1921 nog in redelijke toestand heb het 50 jaar in bezit
ConditieRedelijk
In redelijke staat bekijk foto's
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuienkerke, België
Binnen België € 10,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 20,60
Wereldwijd € 46,80