Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 - Verkocht

Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!
Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!Alfred Brunet-Debaines - Titel, Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882 kopen? Bied vanaf 15!
  • Alfred Brunet-Debaines (1845-1939)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1882
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd

Alfred Louis Brunet Debaines. (Frans, 1845-1939). Byland Abbey. Antieke ets op vergé papier. 1882. Gesigneerd in de plaat, rechtsonder. Uitstekend. Afbeeldingsgrootte H. 26 x B. 36 cm

Alfred Brunet-Debaines was een Franse kunstenaar en graficus die straattaferelen en architectuur verbeeldde. Hij was de zoon van architect Charles-Louis-Fortuné Brunet-Debaines. In 1863 begon hij zijn kunststudies aan de Ecole des Beaux-Arts, Parijs. Gedurende deze periode leerde hij etstechnieken bij meesters als Maxime Lalanne en Jules-Ferdinand Jacquemart. Alfred Brunet-Debaines exposeerde zijn eerste etsen op de Parijse Salon in 1866. Rond 1870 werd hij naar Engeland uitgenodigd door schrijver en criticus Philip Gilbert Hamerton, die hem de opdracht gaf om originele etsen bij te dragen aan zijn publicaties, het maandblad 'The Portfolio and Etching and Etchers '. Brunet-Debaines bracht dus een aanzienlijk deel van zijn productieve carrière door in Londen en Schotland en exposeerde regelmatig tussen 1872 en 1886 aan de Royal Academy. Musea in Frankrijk en Engeland nemen voorbeelden van zijn etsen op in hun permanente collecties. In 1882 werd hij verkozen tot lid van de Royal Society of Painter-Etchers and Engravers. Musea in Frankrijk en Engeland nemen voorbeelden van zijn etsen op in hun permanente collecties.

Goed

Alfred Brunet-Debaines (1845-1939)

Frans Frans

Geplaatst door  duif
FA. (51)

Lid sinds 2018
1582 verkochte items
Alle items van deze verkoper (146)
36 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2020 om 14:31
Eindtijd:19-04-2021 om 01:50
Olafson
18 apr. / 22:11
€ 15