duif
  5. duif

duif

Lid sinds 2018 / Alkmaar, Nederland

108 aangeboden items / 1374 verkochte items

FA. (46 x Favoriet)
108 aangeboden items door deze verkoper
Willy van der Duyn - Houtsnede. Titel, "Traan van de aap". kopen? Bied vanaf 40!
Willy van der Duyn - Houtsnede. Titel, "Traan van de aap".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fenneke van der Elst - Zeefdruk . Compositie in rood, zwart en blauw kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst - Zeefdruk . Compositie in rood, zwart en blauw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1987
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal. kopen? Bied vanaf 30!
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Toebosch - Zeefdruk, titel. "Una Assietta Particolare ". kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch - Zeefdruk, titel. "Una Assietta Particolare ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
Afmetingen75 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Zeefdruk. Fiume azzurro, zeefdruk (groot!). kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - Zeefdruk. Fiume azzurro, zeefdruk (groot!).

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Zeefdruk, titel. "Cow Green ". kopen? Bied vanaf 35!
Peter Klashorst - Zeefdruk, titel. "Cow Green ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Hoogendoorn - Gemende techniek. Titel, 'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees' kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Gemende techniek. Titel, 'Ontduikende morgen in De Voorde en de stoel van Kees'

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen50 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot) kopen? Bied vanaf 120!
Rob Scholte - Zeefdruk, Cascade (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2006
Afmetingen99 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Collette - (J.N. Collette 1889-1958), houtsnede, Madonna met kind kopen? Bied vanaf 30!
Joan Collette - (J.N. Collette 1889-1958), houtsnede, Madonna met kind

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Roger Hebbelinck - Kleurenlitho Vieux pont a Bruges kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck - Kleurenlitho Vieux pont a Bruges

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen25.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roger Hebbelinck - Ets, Vrouw met kind kopen? Bied vanaf 30!
Roger Hebbelinck - Ets, Vrouw met kind

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Worst - The Rich Hours, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 225!
Jan Worst - The Rich Hours, zeefdruk (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2004
Afmetingen93 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!
A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960. kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Titel : Metamorfose. Uit 1960.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Espen Hagen - zeefdruk, Titel Indian Chief Black (Purple) kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen - zeefdruk, Titel Indian Chief Black (Purple)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2005
Afmetingen72 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gabriëlle Ferrand - 2 Pentekening, kopen? Bied vanaf 45!
Gabriëlle Ferrand - 2 Pentekening,

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schonk - Houtsnede, Bloeiende cactus kopen? Bied vanaf 50!
Jan Schonk - Houtsnede, Bloeiende cactus

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorduif

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bezemer - Kleurenlitho enigste exemplaar met vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dolf Verlinden - Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Dolf Verlinden - Zeefdruk, zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
Afmetingen88 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden XI, Inclusief gedicht 'Herfst en foto van Jan Wolker kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden XI, Inclusief gedicht 'Herfst en foto van Jan Wolker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Zeefdruk. Titel, Vader komt zo. kopen? Bied vanaf 75!
Wouter Stips - Zeefdruk. Titel, Vader komt zo.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300 kopen? Bied vanaf 275!
Co Westerik - Zeefdruk - 'Paar' oplage 300

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 10!
Cor Fafiani - Ets uit 1967, Bloemen in een pot.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Theepot. kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Theepot.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekPotlood
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bernard Meinen - Potlood tekening, Flessen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1963
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwen , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwen , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henriette Boerendans - Houtsnede, titel, 11 Maart. kopen? Bied vanaf 35!
Henriette Boerendans - Houtsnede, titel, 11 Maart.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frans Ruwel - Schilderij, Brug over de Seine te Parijs kopen? Bied vanaf 60!
Frans Ruwel - Schilderij, Brug over de Seine te Parijs

Geplaatst doorduif

Afmetingen33 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Henk van Vessem - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Lindeman - Ets, titel. "Comblee Grand.meme ". kopen? Bied vanaf 35!
Frits Lindeman - Ets, titel. "Comblee Grand.meme ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Hiep, Hiep, Hoera" . kopen? Bied vanaf 50!
Ada Breedveld - Zeefdruk. Titel, "Hiep, Hiep, Hoera" .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2004
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak kopen? Bied vanaf 40!
Chris van Otterloo - Ets. Rieten dak

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christie van der Haak - Energieën 3, fraaie gedetailleerde zeefdruk. kopen? Bied vanaf 40!
Christie van der Haak - Energieën 3, fraaie gedetailleerde zeefdruk.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
Afmetingen49.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie kopen? Bied vanaf 30!
Ada Breedveld - Litho ,Smikkelzuchtig uit 2001, met gedicht van Jan Petrie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen33.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alain Bonnefoit - Litho, Liggend vrouw. kopen? Bied vanaf 45!
Alain Bonnefoit - Litho, Liggend vrouw.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shunyam - Zeefdruk, titel, "Baviaan ". kopen? Bied vanaf 35!
Shunyam - Zeefdruk, titel, "Baviaan ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica". kopen? Bied vanaf 15!
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide". kopen? Bied vanaf 35!
Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2003
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst