Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 - Verkocht

Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!Alfred van Neste - Kleurenets: Stadspoortje te Brugge ca. 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
  • Alfred van Neste (1874-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
Lijst55 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

 Uitstekende kleurenets vervaardigd door Alfred Joseph Auguste van Neste (1874 - 1969) Het gaat hier vrijwel zeker om  een stadspoortje waarschijnlijk te Brugge (Rue au Beffroi)

Alfred Joseph Auguste van Neste (Brugge 1874 - Sint genesius-Rode 1969)  graficus, ontwerper, illustrator, schilder, docent aan academie. Volgende zijn opleiding o.a aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten (Antwerpen)  en de kunstacademie te Brugge.

Hij ontwierp ook posters, praalwagens en kostuums voor de stad Antwerpen. Hij illustreerde het boek 'De leeuw van Vlaanderen' van Hendrik Conscience (1912) en ontwierp de boekomslagen voor drie boeken van Guido Gezelle voor uitgever L. J. Veen in Amsterdam.

Alfred van Neste (1874-1969)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
64 cm
55 cm
40 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2020 om 13:40
Eindtijd:01-03-2020 om 21:23
Biedingen (4)
geertjevinck
29 feb. / 10:30
€ 10
GA_82
29 feb. / 10:30
€ 5
geertjevinck
28 feb. / 13:18
€ 3
Smulders-Smulders
20 feb. / 19:13
€ 1