Allaert van Everdingen - Ets, Landschap met houten huisjes - Verkocht

Allaert van Everdingen - Ets, Landschap met houten huisjes kopen? Bied vanaf 70!
Allaert van Everdingen - Ets, Landschap met houten huisjes kopen? Bied vanaf 70!Allaert van Everdingen - Ets, Landschap met houten huisjes kopen? Bied vanaf 70!Allaert van Everdingen - Ets, Landschap met houten huisjes kopen? Bied vanaf 70!Allaert van Everdingen - Ets, Landschap met houten huisjes kopen? Bied vanaf 70!
  • Allaert van Everdingen (1621-1675)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode< 1800
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen9 cm x 14 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplageonbekend

Opmerking conditie:

De ets is bevestigd met twee kleine stukjes tape op stevig blad, en bevindt zich achter een tweede stevig blad met venster. Het passe-partout is wat vlekkerig en bevat enkele verkleuringen door tape. De ets is gemakkelijk los te halen en opnieuw in te lijsten.

Beeld in goede staat. De witrand van het beeld bevat in de linker- en rechterbenedenhoek verkleuringen door tape.

Allaert van Everdingen (1621-1675)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
48 cm
35 cm
14 cm
9 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:09-07-2018 om 12:51
Eindtijd:22-07-2018 om 11:52
WillemNB
18 jul. / 10:22
€ 70