Van dezelfde kunstenaarsgroep Scandinavisch Design
Omschrijving
Allessandro Mandruzzato (1970)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1950 t/m 1979
Afmetingen
26 x 9 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht
1600 gram
Gemerkt
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een Mandruzzato Murano facetgeslepen blokvaas uitgevoerd met de Sommerso techniek in de kleur donkergrijs en omsloten in helder glas. De vaas heeft twaalf facetten. Twee minuscule speldenprikje en een heel klein bijna onzichtbaar krasje.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 10,50