Alvar Aalto - Vaas Alvar Aalto IIttala opal - Verkocht

Alvar Aalto - Vaas Alvar Aalto IIttala opal kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Alvar Aalto (1898-1976)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen16 cm x 21 cm x 21 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Vaas Alvar Aalto IIttala opalSpecificaties:
  • Kunstenaar:Alvar Aalto
  • Afmeting:Diameter 21 cm, hoogte 16 cm
  • Een icoon van modern design
    De Aalto vaas met zijn eeuwige en vloeiende vorm lijkt het water dat erin zit te imiteren. Aalto haalde veel inspiratie uit de duizenden meren van zijn Finse vaderland voor zijn ontwerpen, die zowel functioneel als sculpturaal zijn. Elke Aalto-vaas wordt in de Iittala-glasfabriek geproduceerd in een aantal stappen. Het glas wordt eerst mondgeblazen, daarna handmatig gesneden en tot slot diverse keren gepolijst. Het is het beroemdste object dat door Aalto werd ontworpen en werd tijdens de Wereldtentoonstelling in Parijs in 1937 voor het eerst getoond.
    De Alvar Aalto collectie is een pijler van modern Scandinavisch interieurdesign en de meest iconische serie in het IIttala assortiment.

    GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-07-2020 om 08:18
Eindtijd:28-08-2020 om 12:12
kees.wolfswinkel
28 aug. / 11:01
€ 100