An Biesiot - C3539 - Scheveningen aan zee

An Biesiot - C3539 - Scheveningen aan zee kopen? Bied vanaf 35!
An Biesiot - C3539 - Scheveningen aan zee kopen? Bied vanaf 35!An Biesiot - C3539 - Scheveningen aan zee kopen? Bied vanaf 35!An Biesiot - C3539 - Scheveningen aan zee kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • An Biesiot (1919-2006)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening potlood op papier, Scheveningen aan Zee, r.o. gesigneerd, gedateerd april 91, 35x45, 49,5x61,5. Lijst is zonder glas!

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, kleine vlekjes, passe-partout vergeeld. Lijst is zonder glas! Bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

An Biesiot (1919-2006)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
61.5 cm
49.5 cm
45 cm
35 cm
Starttijd:12-03-2020 om 17:36
Eindtijd:17-03-2020 om 19:19
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier