Andre Boureau, Houtsnede uit 1988 - Verkocht

Andre Boureau, Houtsnede uit 1988 kopen? Bied vanaf 140!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele houtsnede uit 1988 van de Franse kunstenaar Andre Boureau. Rechtsonder genummerd 99/120.

Afmeting: 65x57cm Werk wordt geveild inclusief de kostbare handgemaakte houten lijst (met zilver afgewerkt). Werk en lijst zijn in een zeer goede staat.

Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder!

Gezien de waarde van het werk heeft afhalen de voorkeur. Bezorgen is bespreekbaar.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:03-10-2015 om 12:38
Eindtijd:15-10-2015 om 11:25