André De Smedt - stilleven - Verkocht

André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!

André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!André De Smedt - stilleven kopen? Bied vanaf 49!
  • André De Smedt (1927)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1989
Drager Hardboard
Stijl Realistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer realistisch geschilderd stilleven van vaas, bril en etui, blikje en kanteklos spoelen op een tapijt. Ingelijst in een fraaie, goudgetinte lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
Binnen België € 6,35
Naar Nederland € 10,95
Naar Duitsland € 18,10
Europese Unie € 18,10
Wereldwijd € 32,79

André De Smedt (1927)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jvdo
61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
40 cm
34 cm
30 cm
24 cm