FA. (5)

Andre Martens - gesigneerde Gouache

Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!
Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Andre Martens (1958)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
Lijst61.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde Gouache van de kunstenaar Andre Martens (1958) Rechts onder is het werk gesigneerd. Afmeting werk 38 x 28 cm (hxb) Afmeting houten lijst 61.5 x 52 cm (hxb) De gouache is in goede conditie. De lijst heeft op een aantal plaatsen wat lichte beschadigingen

De gouache is in goede conditie. De lijst heeft op een aantal plaatsen wat lichte beschadigingen.

Andre Martens (1958)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
52 cm
61.5 cm
28 cm
38 cm
Starttijd:20-02-2022 om 12:30
Eindtijd:28-02-2022 om 19:21
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie