Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition

Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!
Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!Andre Saraiva - Mr A & Mrs A - Uncut Love Edition kopen? Bied vanaf 720!

Geplaatst door  KOENst
FA. (4)

69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Andre Saraiva (1971)
Jaartal2020
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen99 cm x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Kunstenaar: André Saraiva aka Mr André

Titel: Mr A & Mrs A (Uncut Love Edition)
Medium: 6-Color Screen Print on 300gsm
Somerset SatinAfmetingen: ca. 68.5 x 99 cm (27 x 39 inch)Jaar: 2020
Editie: 100 exemplaren
Genummerd: Ja (nr. 99)
Gesigneerd: Ja
Staat: Nieuw (altijd in donker en plat bewaard)
Certificate Of Autheticity: Ja

Andre Saraiva (1971)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KOENst
FA. (4)

69 verkochte items
68.5 cm
99 cm
Sluit over 2d 15u 21m 36s
Openingsbod€ 720
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatiePurmerend, Nederland
Starttijd:22-06-2022 om 10:29
Eindtijd:28-06-2022 om 20:23