André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 - Verkocht

André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 kopen? Bied vanaf 1!André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 kopen? Bied vanaf 1!
  • Andre Vigud
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele litho van de Franse kunstenaar André Vigud (1939) op zware kwaliteit papier. Handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Prachtige kwaliteit druk met opvallend diepe tonen en heldere kleurwerking.

Titel: Bouquet de Fleurs

Afmetingen:  47,0 x 57,5 cm

Gesigneerd: met wit potlood gesigneerd en genummerd (136/180)

Oplage: 180

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Lithografie op zware kwaliteit papier

Conditie: In zeer goede staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Andre Vigud

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
344 verkochte items