Uniek gegalvaniseerd stalen object met acryl beschermlaag, hangend aan rvs kabel in een gegoten betonnen boog constructie bestaande uit boog en voetplaat. Hoogte van het kunstwerk is 85 cm. Staande op gelakt hardhouten voetstuk van eveneens 85 cm hoog. Gesigneerd d.m.v. ingeslagen letters A.C. en jaartal 2009. Het voetstuk heeft in de loop der jaren enkele kleine beschadigingen opgelopen. Originele lak wordt in blik meegeleverd. Certificate of Authenticity aanwezig.
Zeer Goed
Het werk zelf is in nieuwstaat, het voetstuk heeft enkele slijtplekken.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland
koeriersdienst