Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2

Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!
Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!
  • Andrew Clausen (1977)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2009
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Afmetingen 170 x 80 x 34 cm (h x b x d)
Gewicht 120000 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Uniek gegalvaniseerd stalen object met acryl beschermlaag, hangend aan rvs kabel in een gegoten betonnen boog constructie bestaande uit boog en voetplaat. Hoogte van het kunstwerk is 85 cm. Staande op gelakt hardhouten voetstuk van eveneens 85 cm hoog. Gesigneerd d.m.v. ingeslagen letters A.C. en jaartal 2009. Het voetstuk heeft in de loop der jaren enkele kleine beschadigingen opgelopen. Originele lak wordt in blik meegeleverd. Certificate of Authenticity aanwezig.
Het werk zelf is in nieuwstaat, het voetstuk heeft enkele slijtplekken.