Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 - Verkocht

Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!
Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeAffiches
Jaartal2010
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 cm x 56 cm (h x b)
Andy Warhol
Titel: Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien
Affiche (offset-lithografie) naar Andy Warhol 2010.
Gepubliseerd door het Museum of Modern Art, Wenen
Afm.: 84 cm x 56 cm
Gesigneerd in de print
Conditie: Zeer goed.
Wordt in een ruime koker verstuurd.

Andy Warhol (1928-1987)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
56 cm
84 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-11-2022 om 11:43
Eindtijd:26-11-2022 om 19:33
Wimmerkx
25 nov. / 00:31
€ 75