FA. (25)

Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst

Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (14)

Lid sinds 2020
554 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeVinyl
Jaartal1974
TypeLP
StijlRock & Pop
UitgaveGesigneerd album
Het beroemde album Sticky Fingers van The Rolling Stones met een door Andy Warhol ontworpen cover. Een zeer iconische cover, met een ritssluiting verwerkt in de voorzijde.

Aan de achterzijde van de lijst is de originele binnenhoes bevestigd.

Gesigneerd in zilveren stift.

Label: Rolling Stones Records – COC 59100

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

Bij ingelijste albums: Dit item wordt verkocht als een object. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

Bezichtigen: Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw aankoop onder valt, kunt u een album bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan uitsluitend op afspraak (i.v.m corona) op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieGoed (G+/G)

Zichtbare gebruikssporen. Deze record(cover) is ingelijst t.b.v. een expositie. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

Sluit over 3d 2u 55m 14s
Huidig bod€ 590
Volgend minimum bod: € 610
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:10-05-2022 om 14:34
Eindtijd:23-05-2022 om 22:37
Biedingen (26)
ivandeverschr
vandaag / 17:22
€ 590
farwe001
vandaag / 13:24
€ 570
minke004
vandaag / 12:47
€ 550
pH2022
vandaag / 12:47
€ 545
minke004
gisteren / 20:02
€ 520
qunsd
gisteren / 20:02
€ 500
qunsd
gisteren / 20:00
€ 470
minke004
gisteren / 20:00
€ 450
qunsd
13 mei / 21:51
€ 360
ArtAtelier
13 mei / 13:21
€ 340
depi
13 mei / 08:58
€ 320
ArtAtelier
12 mei / 12:49
€ 300
breer
12 mei / 12:49
€ 290
ArtAtelier
10 mei / 23:11
€ 270
evergoed
10 mei / 23:11
€ 250
evergoed
10 mei / 23:11
€ 220
ArtAtelier
10 mei / 23:11
€ 200
evergoed
10 mei / 23:11
€ 110
ArtAtelier
10 mei / 23:11
€ 100
evergoed
10 mei / 22:23
€ 60
ArtAtelier
10 mei / 22:23
€ 50
ArtAtelier
10 mei / 15:40
€ 15
Mootje123
10 mei / 15:40
€ 10
Mootje123
10 mei / 15:40
€ 5
ArtAtelier
10 mei / 15:40
€ 3
Mootje123
10 mei / 15:38
€ 1