Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 - Verkocht

Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Angenelle Thijssen (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage291/300
Houtdruk van Angenelle Thijssen. Titel: De vlucht van Daidalos en Ikaros. Jaar: 1992. Nummer: 291/300. Afmetingen blad: H46 x b46cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b42cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gegarandeerd.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Angenelle Thijssen (Breda, 1961) is een Nederlandse beeldend kunstenaar, die zich voornamelijk bezighoudt met schilderen, houtsneden en glaskunst. In een non-figuratieve stijl schildert ze vooral landschappen met kleurrijke beelden.
Na het behalen van het diploma gymnasium-β studeerde Thijssen van 1980 tot 1985 aan de Academie voor Beeldende Vorming in Tilburg, waar schilderen en grafiek haar belangstelling trokken. Ze kreeg les van onder anderen Nico Molenkamp, Ru van Rossum, Marlene Dumas, Toon Verhoef en René Daniëls. Zij verwierf daar ook de eerstegraads bevoegdheid tekenen en kunstgeschiedenis.
In 1988 en 1989 volgde ze een studie in het Grafikatelier van de Internationale Sommerakademie in Salzburg bij Werner Otte. In de schilderkunst verdiepte zij zich door een jaar te studeren bij Ber Mengels aan de Vrije Academie Werkplaats voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Haar werkterrein werd uitgebreid met glaskunst sinds zij zich in 2012 in deze tak van kunst eigen maakte bij het Glasatelier Van Tetterode Glas BV in Amsterdam.
Thijssen verzorgt verder met enige regelmaat cursussen en inleidingen in de kunst en kunstgeschiedenis. Vaak in samenwerking met de etser Han van Hagen organiseert ze ook kunstreizen naar Vlaanderen, Parijs, Berlijn, Londen, Rome, Florence, Toscane en Umbrië.

Dit item valt onder de margeregeling

In zeer goede staat. De kleur is in werkelijkheid iets meer geel, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Angenelle Thijssen (1961)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (28)

870 verkochte items
46 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2022 om 10:34
Eindtijd:04-07-2022 om 20:12
RR-Foto
04 jul. / 12:26
€ 35