Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING)

Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
  • Anke Labrie (1948)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1992
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Olie op doek gelijst in een eenvoudige houten lijst.
Afmeting inclusief lijst   67,5 x 52,5 cm.

Verzending alleen binnen Nederland tegen hoger tarief (€ 17,50)
Lijst stelt niet veel voor.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Anke Labrie (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstpeer
691 verkochte items
Alle items (57)
52 cm
67 cm
50 cm
65 cm