Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik

Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!
Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!
  • Anna Verrijt (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.

Elk schilderij heeft de maat 50x50 cm, 4.5 cm diep.
Geschilderd op goede kwaliteit linnen evenals het houten spieraam.
Gesigneerd aan de zijkanten en aan de achterkant.
Beiden in zeer goede gebruikte staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 22,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 115,30

Anna Verrijt (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Miles
2419 verkochte items
Alle items (208)
100 cm
50 cm