Anneke Peereboom - l'attouchement - Verkocht

Anneke Peereboom - l'attouchement kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Anneke Peereboom (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Stijl Abstract
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 62 x 89 cm (h x b)
Incl. lijst 87 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Mooi kleurig werk in (voornamelijk) diverse tinten rood.
lijst is mat zilverkleurig metaal.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland

Anneke Peereboom (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  PeereboomKleur
Lid sinds 2019
7 verkochte items
112 cm
87 cm
89 cm
62 cm