Anneke peerenboom

Anneke peerenboom  kopen? Bied vanaf 110!
Anneke peerenboom  kopen? Bied vanaf 110!Anneke peerenboom  kopen? Bied vanaf 110!Anneke peerenboom  kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anneke Peereboom (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige abstracte zeefdruk van Anneke peerenboom, ingelijst maten 85x70 cm , genummerd en gesigneerd echt supermooi.

Anneke Peereboom (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:30-11-2017 om 23:17
Eindtijd:04-12-2017 om 23:17
Openingsbod€ 110
Objectlocatieleerdam, Nederland