Anneke Pinckernelle - "Kind met Poppen"

Anneke Pinckernelle - "Kind met Poppen" kopen? Bied vanaf 15!
Anneke Pinckernelle - "Kind met Poppen" kopen? Bied vanaf 15!Anneke Pinckernelle - "Kind met Poppen" kopen? Bied vanaf 15!
  • Anneke Pinckernelle (1928)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een van haar sterkere werken met mooie kleuren ondersteunt.
Gevoelvol weergegeven. Dit werk is overigens niet genum-
merd. Het zou een "Epreuve Artiste" kunnen betreffen. De
volle marges van het dikke papier zijn aanwezig" 36 bij 26".

Het werk is volgens mij in een editie van 200 gedrukt omdat ik
de ets ben tegengekomen op de site van svab.com . Gewoon
even googelen op haar naam. Op de bewuste advertentie wordt
ook het jaar van productie genoemd: 1981.
Deze kleurenets was netjes opgerold en kan dus probleemloos
ingelijst worden zonder vouwen of iets dergelijks. Een leuke ets
van deze Duitse kunstenares. dit werk is overigens niet genum-
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Anneke Pinckernelle (1928)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  GreatGuitars
105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
13 cm
15 cm
Starttijd4-5-2022 om 19:29
Eindtijd15-5-2022 om 20:53
Openingsbod € 15
ObjectlocatieOosterhout,  Nederland