Anneke Pinckernelle: Lithografie, Farbtuben - Verkocht

Anneke Pinckernelle: Lithografie, Farbtuben kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Anneke Pinckernelle

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anneke Pinckernelle
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Anneke Pinckernelle
Titel: Farbtuben
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd h.c. 30/150
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Anneke Pinckernelle

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:08-12-2016 om 17:38
Eindtijd:23-12-2016 om 16:38
Peinado
22 dec. / 22:46
€ 5