Anneke Pinckernelle: Lithografie, Farbtuben

Anneke Pinckernelle: Lithografie, Farbtuben kopen? Bied vanaf 3!

Verkoopprijs: € 3,00

Anneke Pinckernelle

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Anneke Pinckernelle
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Anneke Pinckernelle
Titel:  Farbtuben
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd h.c. 27/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Anneke Pinckernelle

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:30-01-2017 om 17:22
Eindtijd:14-02-2017 om 07:22

Biedingen (1):

harrywillems
14 feb. / 01:49
€ 3