FA. (3)

Annelies van Loenhout - gebrandschilderde ovale raamhanger glas in lood

Annelies van Loenhout - gebrandschilderde ovale raamhanger glas in lood kopen? Bied vanaf 30!
Annelies van Loenhout - gebrandschilderde ovale raamhanger glas in lood kopen? Bied vanaf 30!Annelies van Loenhout - gebrandschilderde ovale raamhanger glas in lood kopen? Bied vanaf 30!Annelies van Loenhout - gebrandschilderde ovale raamhanger glas in lood kopen? Bied vanaf 30!Annelies van Loenhout - gebrandschilderde ovale raamhanger glas in lood kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Glasoven

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Annelies van Loenhout (1950)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1992
StijlJugendstil
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Afbeelding op de raamhanger is van de Prerafaëlieten. Gebranschilderd op mondgeblazen glas. Bij de brandschildering zijn contour, grisaille en zilvergeel gebruikt.

Annelies van Loenhout (1950)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Glasoven

Lid sinds 2019
verkochte items
28 cm
35 cm
Starttijd:21-01-2020 om 20:30
Eindtijd:04-02-2020 om 22:30
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieBERGEN OP ZOOM, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland