Annemarie Spijkerman - zonder titel - Verkocht

Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Annemarie Spijkerman (1949)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 58 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Conditie: zeer goed.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 26,00

Annemarie Spijkerman (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
2733 verkochte items
Alle items (237)
83 cm
58 cm