Annemarie van Wolde-Mulder - ontblote dames

Annemarie van Wolde-Mulder - ontblote dames kopen? Bied vanaf 10!
Annemarie van Wolde-Mulder - ontblote dames kopen? Bied vanaf 10!Annemarie van Wolde-Mulder - ontblote dames kopen? Bied vanaf 10!Annemarie van Wolde-Mulder - ontblote dames kopen? Bied vanaf 10!
  • Annemarie van Wolde-Mulder (1921)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpErotiek
IngelijstGlasschade
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Glasschade74.5 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 ontblote dames

mooi schilderij met dames

helaas is het glas van de lijst kapot, voor de rest in goede staat

Annemarie van Wolde-Mulder (1921)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  joycekant

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
54.5 cm
74.5 cm
49 cm
69 cm
Starttijd:07-06-2022 om 20:50
Eindtijd:16-06-2022 om 22:03
Openingsbod € 10
Objectlocatiesprang-capelle, Nederland