Annemieke van der Bey: print, Mona Lisa's

Annemieke van der Bey: print, Mona Lisa's kopen? Bied vanaf 2!

Verkoopprijs: € 10,00

Annemieke van der Bey: print, Mona Lisa's kopen? Bied vanaf 2!Annemieke van der Bey: print, Mona Lisa's kopen? Bied vanaf 2!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Annemieke van der Bey
Techniek: Print

Titel: Mona Lisa's

Jaar: 2004

Nummer: nvt

Afmetingen:

- lijst: 45 x 57 cm.

- werk: 30 x 42 cm

Ingelijst: Ja

Gesigneerd: Handgesigneerd op achterzijde

Conditie: In perfecte staat

Werk is opgebouwd uit tweemaal een A4, linkerzijde een zw/w print van Mona Lisa, aan de rechter helft is rood toegevoegd. De Mona Lisa's lijken op een afstandje 3D te worden. Hetgeen op de foto's lastiger te zien is.

Verzendkosten voor koper (eventueel afhalen in Alkmaar)

Betaling via Paypal is mogelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:03-06-2013 om 22:18
Eindtijd:10-06-2013 om 22:18

Biedingen (3):

char
8 jun. / 23:59
€ 10
2763
8 jun. / 23:59
€ 6
char
4 jun. / 11:19
€ 2