Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Anna Martha Elizabeth Bruin werd op 24 september 1870 geboren in Zaandijk.
Zij overleed op 24 juni 1961 in Blaricum.
Zij woonde en werkte in Laren (nh).Zij schilderdeen tekende vnl. landschappen.
Annie Bruin was lid van de ver.B.K. "Laren-Blaricum".
Aquarel.Gesigneerd.Afmeting inclusief lijst:52x71 cm.