Antieke prent - Gezicht op Amsterdam - Het IJ - Verkocht

Antieke prent - Gezicht op Amsterdam - Het IJ kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Antieke prent - Gezicht op Amsterdam - Het IJ kopen? Bied vanaf 35!Antieke prent - Gezicht op Amsterdam - Het IJ kopen? Bied vanaf 35!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Antieke 19e eeuwse prent.
in prima staat, lichte vochtschade in 1 hoek (zie foto)
In een lijst met glas uit de tijd. Lijst heeft gebruikssporen.

Afmetingen 151x46 cm (incl. lijst)  (1.5 meter lengte dus)

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro. Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik uiteraard altijd proberen zoveel mogelijk objecten samen te voegen tot één pakket.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
594 verkochte items