Grote Authentieke Franse gravure uit 1824 in zeer goede staat, vervaardigd door Antoine Francois Gelée naar het schilderij van Antoine Felix Boisselier. Het is een vrije interpretatie van een van de gedichten van Vergilius (Romeins dichter uit de periode nét voor de jaartelling), een identiek exemplaar bevindt zich in de collectie van het Harvard Art Museum (google op hun site naar 'Le Berger De Virgile') .De gravure is zeer fraai op klassieke wijze ingelijst door 'Sainthill lijsten' te Haarlem (museale specialist in klassieke vergulde lijsten)
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 10,00
Extra