Anton ter Braak - Give me a Hug - Verkocht

Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!
Beeld / Object

Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!Anton ter Braak - Give me a Hug kopen? Bied vanaf 250!
  • Anton ter Braak (1960)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpNaakt
Afmetingen46 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2200 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/3
Breedte en diepte van het werk zijn gemeten aan de marmeren sokkel van het bronzen kunstwerk. Het beeld zelf is iets smaller.

Anton ter Braak (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  YW_59
72 verkochte items
10
46
10

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd18-3-2019 om 14:07
Eindtijd30-3-2019 om 21:04
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken