Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat - Verkocht

Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!
Kunstboeken

Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!Antoni Tapies - 1986 - Catalogus - Originele litho - Maeght/Lelong, Parijs NY - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!
  • Antoni Tapies (1923-2012)
TypeKunstboeken
Jaartal1986
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen31.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Antoni Tàpies

Dubbel catalogus 'Sculptures' en 'Paintings'
Uitgave Galerie Maeght Lelong, Parijs en New York., 1986
Kompleet met bijbehorende losse originele lithografie!
Formaat lithografie 31,3 x 41,6 cm
Gehele cover van de catalogus (voor en achterzijde) is eveneens lithografische druk.
Alles in zeer goede conditie (nagenoeg nieuwstaat)

Toegevoegd:
Antoni Tàpies
"Oeuvre gravé"
Uitgave Galerie Maeght, Parijs (1991)
112 pagina's
Nieuwstaat
Extra originele Maeght prijslijst grafisch werk Tapies (1994)
Conditie nagenoeg nieuwstaat. Altijd ingepakt bewaard geweest.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 40,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssen,  Nederland
Starttijd27-10-2021 om 22:37
Eindtijd3-11-2021 om 22:57
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken