Antoni Tapies - originele lithografische affiche Galerie Maeght

Antoni Tapies - originele lithografische affiche Galerie Maeght kopen? Bied vanaf 75!
Antoni Tapies - originele lithografische affiche Galerie Maeght kopen? Bied vanaf 75!Antoni Tapies - originele lithografische affiche Galerie Maeght kopen? Bied vanaf 75!
  • Antoni Tapies (1923-2012)
Type kunstwerkAffiches
Jaartal1986
TechniekLitho
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 52 cm (h x b)
originele affiche expositie galerie Maeght Lelong, 1985, ingekaderd, zeer goede conditie
zeer goed geen zichtbare kader. prima ingekaderd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Koersel, België
Binnen België € 5,00
Naar Nederland € 10,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 15,00

Antoni Tapies (1923-2012)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  guyvd
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
52 cm
78 cm
52 cm
78 cm