Corneille - La maison d'artist / in Frankrijk ## in prijs verlaagd ##
Corneille - Heure Tardive - Litho uit 1958
Corneille - Cassette voor beeld van Corneille -
Corneille - Zeer fraai ingelijste litho, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Anya Janssen - Zeefdruk uit 2000 - Displaced
Afbeelding 45 cm x 55 cm
Genummerd en gesigneerd oplage: 35