Anya Janssen - Displaced

Anya Janssen - Displaced kopen? Bied vanaf 85!
Anya Janssen - Displaced kopen? Bied vanaf 85!Anya Janssen - Displaced kopen? Bied vanaf 85!
  • Anya Janssen (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35 stuks

Mooie zeefdruk van Anya Janssen zo goed als nieuw!
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor in Gorcum.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Anya Janssen (1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2730 verkochte items
Alle items van deze verkoper (469)
51 cm
65 cm
Starttijd:29-11-2022 om 15:47
Eindtijd:11-12-2022 om 21:00
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa