Aquarel Johan van Bijsterveld (1910-1997)

Aquarel Johan van Bijsterveld (1910-1997) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Aquarel Johan van Bijsterveld (1910-1997) kopen? Bied vanaf 1!Aquarel Johan van Bijsterveld (1910-1997) kopen? Bied vanaf 1!

Johan van Bijsterveld

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Johan van Bijsterveld
GesigneerdHandgesigneerd

In mooie staat.
Rechtsonder gesigneerd 'Joh. v. Bijsterveld - Tirol'
Bladmaat: 33x42
Voorstelling / beeldmaat: 27x33

Afhalen en verzending beide mogelijk (7 euro verzendkosten)

Johan van Bijsterveld

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:31-05-2013 om 15:49
Eindtijd:14-06-2013 om 15:49

Biedingen (3):

char
2 jun. / 13:01
€ 10
aclaass
2 jun. / 13:01
€ 5
aclaass
1 jun. / 21:38
€ 1