Ari Stolk - Portret dame

Ari Stolk - Portret dame kopen? Bied vanaf 15!
Ari Stolk - Portret dame kopen? Bied vanaf 15!Ari Stolk - Portret dame kopen? Bied vanaf 15!Ari Stolk - Portret dame kopen? Bied vanaf 15!
  • Ari Stolk (1934-2017)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst26 x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
ARI STOLK (1934-2017) - portret dame

Ongesigneerd (privé werkstuk)
Acryl, circa 2005 op paneel, ingelijst.

Voor meer informatie over Ari Stolk zie:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Ari_Stolk

Verzending naar Nederland en België (verzendkosten).
Verzending naar volgende EU-landen uiteraard ook mogelijk (verzendkosten):
Denemarken (excl. Faeröer Eilanden en Groenland), Duitsland, Frankrijk, (incl. Corsica en Monaco), Italië (excl. San Marino en Vaticaanstad), Luxemburg, Oostenrijk, Spanje (incl. Balearen, excl. Canarische Eilanden), Zweden.

Uit nalatenschap / archief kunstenaar
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ter apel, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Ari Stolk (1934-2017)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  MoWoCos
Lid sinds 2017
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
31 cm
26 cm
18 cm
13 cm
Starttijd16-2-2024 om 15:05
Eindtijd26-2-2024 om 21:32
Openingsbod € 15
ObjectlocatieTer Apel,  Nederland