ARI STOLK (1934-2017) - portret dame
Ongesigneerd (privé werkstuk)
Acryl, circa 2005 op paneel, ingelijst.
Voor meer informatie over Ari Stolk zie:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Ari_Stolk
Verzending naar Nederland en België (verzendkosten).
Verzending naar volgende EU-landen uiteraard ook mogelijk (verzendkosten):
Denemarken (excl. Faeröer Eilanden en Groenland), Duitsland, Frankrijk, (incl. Corsica en Monaco), Italië (excl. San Marino en Vaticaanstad), Luxemburg, Oostenrijk, Spanje (incl. Balearen, excl. Canarische Eilanden), Zweden.